EuroPoint Consulting

NOWE SZKOLNICTWO BRANŻOWE

Od samego początku szkoła jest fundamentalną częścią kariery każdego z nas

Młodzi ludzie przede wszystkim potrzebują możliwości, inspiracji, wiedzy oraz wsparcia.
Z reguły są kreatywni, a my chcemy tą kreatywność windować na najwyższy poziom oraz zapewnić im odpowiedni start.

Rozumiemy jak ważne dla szkół są opcje rozwoju, dlatego jesteśmy otwarci na wspólną rozmowę i organizację alternatywy zawodowej dla Państwa uczniów.

Dzięki naszym międzynarodowym partnerom jesteśmy w stanie zaoferować praktyki zawodowe z opcją bezpośrednich szkoleń związanych z fachem i językiem obcym na miejscu. Wspólnie z daną szkołą dobierzemy model i formę współpracy.
Dopasujemy każdy detal według potrzeb oraz pomożemy zorganizować całe przedsięwzięcie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Naszą wizją jest bezpośrednia współpraca ze szkołami, z silnym naciskiem na szkoły zawodowe oraz szkoły o profilach technicznych. Połączenie rzemiosła oraz techniki i nowych technologii, to idealny wymiar postrzegania pracy, przez pryzmat nieustannego rozwoju, w zupełnie nowej perspektywie. W tym kierunku widzimy dynamiczny rozwój rynku pracy oraz jego przyszłość.

Rozwijamy innowacyjne projekty oraz od samego początku budujemy możliwości i dbamy o wartościową integrację uczniów z życiem zawodowym.

Naszym konikiem jest otwarta kooperacja pomiędzy partnerami europejskimi z sektora szkolnictwa oraz branż przemysłowych. W umiejętny sposób łączymy te dwa światy, zachowując odpowiednie, partnerskie standardy.

Jesteśmy zdania, że nic lepiej nie kształtuje młodego człowieka, jak praktyczna nauka, własne doświadczenia oraz ostatecznie możliwość wyboru według ich potrzeb i predyspozycji. Naszym partnerom zależy na nieustannym tworzeniu odpowiednio dobranych liderów oraz zespołów, które będą wyznaczać trendy na rynku pracy. Młodzi ludzie tryskają energią oraz chęcią do działania, która może przynieść inteligentne rozwiązania.

Młodzi profesjonaliści mogą skorzystać z naszej sieci kontaktów oraz rozbudowanego zaplecza merytoryczno-dydaktycznego, otrzymując kompetentne wsparcie - od wprowadzenia do pracy, po dalsze kształcenie i szkolenia.

Stoimy na straży bezpieczeństwa całego przedsięwzięcia, korzystając tylko z zaufanych i sprawdzonych partnerów. Ograniczamy ryzyko niepożądanych sytuacji.

KONTAKT

W celu nawiązania współpracy prosimy o uzupełnienie poniższego formularza.

Napisz do nas

FORMULARZ DLA KLIENTA