EuroPoint Consulting

O NAS

Wieloletnie doświadczenie

Razem osiągniemy CEL!

EuroPoint Consulting to innowacyjna forma połączenia trzech filarów Twojej kariery.

Za pośrednictwem swoich usług łączymy właściwych kandydatów z właściwymi pracodawcami, mając na uwadze ciągłe zmiany, które zachodzą na europejskim rynku pracy.
Wspierając społeczność szkolno – uniwersytecką dajemy perspektywę sprawnego rozwoju umiejętności teoretycznych, praktycznych oraz biznesowych

Zapewniamy możliwość nawiązania współpracy dla wszystkich zainteresowanych stron na każdym etapie ścieżki zawodowej różnorodnych branż.

Za pomocą kontaktów międzynarodowych, know-how oraz personalnych możliwości jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Liczy się dla nas ich efektywna realizacja poprzez najlepiej dobrane metody i narzędzia. Zawsze analizujemy potrzeby swoich partnerów aby później zaproponować najlepsze z możliwych rozwiązań.

Jak możemy Ci pomóc?

POŚWIĘĆ SOBIE CHWILĘ

Zmiana to nic złego pod warunkiem, że zostanie przemyślana. Każda zmiana to Twoja szansa.

Za myślami powinno podążać proaktywne działanie. Proaktywność to cecha, która zapewni Tobie dobrobyt oraz harmonię, dzięki której osiągniesz to, co chcesz.

Na dobrobyt czy harmonię trzeba zapracować – zdobędziesz je tylko wtedy, kiedy będziesz miał zapewnioną możliwość wyboru.

Aby dobrze wykorzystać tę chwilę, polecamy Ci uzupełnić test MBTI. Jest to kwestionariusz samoopisowy, którego wynik bardzo trafnie wskaże Twoje preferencje w sposobie postrzegania świata i podejmowania decyzji. Dzięki niemu zrozumiesz dlaczego w taki a nie inny sposób wykonujesz różne czynności. Jeszcze bardziej pojmiesz samego siebie, wyselekcjonujesz swoje możliwości i łatwiej będzie Ci określić swój cel.

Wiedza nt. samego siebie oraz praca nad sobą to najlepszy klucz do sukcesu. Znając swoje mocne i słabe strony powinieneś się na nich skoncentrować aby wyłonić najlepszą wersję samego siebie, a także wyodrębnić słabości nad którymi potrzebujesz popracować.

Test MBTI jest darmowy, znajdziesz go bez problemu w sieci.

KIERUJEMY SIĘ WARTOŚCIAMI

Dokonując analizy europejskiego rynku pracy jesteśmy zgodni ze stwierdzeniem, że żyjemy w erze człowieka. To człowiek jest najlepszą inwestycją, to w ludzi powinno się inwestować i zachowując to podejście jako jeden ze swoich filarów, stworzyliśmy platformę na której właśnie jesteś. Znajdziesz na niej narzędzia do dalszego progresu, które krok po kroku poprowadzą Cię do zaplanowanego SUKCESU.

FORMULARZ DLA KLIENTA