EuroPoint Consulting

STREFA UCZNIA/STUDENTA

Liczy się dla nas Twój kolejny krok

Szukając perspektywy jesteś blisko wygranej. Trafiłeś tu, a to świadczy o tym, że zależy Ci na Twojej przyszłości. To dobra prognoza dla Twojego rozwoju.

Pracujemy z atrakcyjnymi partnerami, z którymi będziesz miał możliwość rozwinąć swój potencjał. Jeśli interesuje Ciebie szeroko pojęty rozwój, solidny fundament w Twoim CV, praktyki, nauka języka, wyjazd za granicę czy praca tymczasowa to śmiało zostaw do siebie kontakt i napisz czym się zajmujesz oraz czego szukasz.

Poniżej znajdziesz kilka praktycznych porad na temat tego, jak stawiać swoje pierwsze zawodowe kroki. Pamiętaj, że świat stoi przed Tobą otworem.

Praktyczne porady

TEST MBTI jest to kwestionariusz samoopisowy, którego wynik bardzo trafnie wskaże Twoje preferencje w sposobie postrzegania świata i podejmowania decyzji. Dzięki niemu zrozumiesz dlaczego w taki a nie inny sposób wykonujesz różne czynności. Jeszcze bardziej pojmiesz samego siebie, wyselekcjonujesz swoje możliwości i łatwiej będzie Ci określić swój cel.

Zaprojektuj swoją przyszłość świadomie planując każdy krok. Bezcelowość w życiu jest bardzo pospolita, bezcelowość zabija kreatywność, bez której nie ma odpowiedniego planu działania. Przemyśl każdy szczegół i podążaj z rozsądkiem za głosem swego serca.

Przyszłego pracodawcę najbardziej poza doświadczeniem interesują Twoje kwalifikacje i predyspozycje. Im ich więcej, tym większe szanse na solidną pracę. Pamiętaj o tym aby na wstępie krótko opisać siebie, wyróżnić swoje umiejętności oraz pokazać że masz cel. Będąc sobą, będziesz oryginalny, nie podążaj kanonami, staraj się jedynie znaleźć w nich swoją inspirację. Pisz prawdę i tylko prawdę, ponieważ kłamstwem możesz sobie mocno zaszkodzić.

Reasearch to klucz do odpowiedniego postępowania i ostatecznego wyboru. Im więcej informacji posiądziesz, tym lepiej przygotujesz się do rozmowy z potencjalnym pracodawcą.

Mając za sobą cały research nie zapomnij o końcowym etapie – wyeksponowaniu i określeniu swojej wartości. Po prostu pozostań sobą mając na uwadze cel, nie bądź łatwowierny, zachowaj spokój, z każdej rozmowy wyciągaj wnioski na przyszłość.

Masz pytania?

 Napisz do nas uzupełniając poniższy formularz

Napisz do nas

FORMULARZ DLA KLIENTA