EuroPoint Consulting

PRACA DLA CIEBIE

Pomożemy Ci znaleźć to czego szukasz

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoja kariera jest priorytetem. Skrupulatnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i znajdziemy pasujące oferty do Twojego profilu zawodowego. Nie musisz się już martwić o brak odpowiedzi w trakcie całego procesu, żadnego kandydata nie zostawimy samego sobie.

Otrzymasz od nas narzędzia, które pozwolą Ci zrozumieć czy idziesz w dobrym kierunku. Sprawdzimy Twoje kompetencje i damy praktyczne porady dbając o Ciebie od początku do końca.

Nie dopuścimy do sytuacji, w której przyjeżdżając na miejsce pracy nic nie będzie zorganizowane. Przyszli pracodawcy zadbają o Twoje przeszkolenie już od pierwszego dnia.

Nie czekaj i zostaw nam swoje CV.

Dlaczego warto udostępnić nam CV?

Liczy się dla nas każdy człowiek. Zgodnie z naszymi standardami i etyką pracy z kandydatem podchodzimy całkowicie poważnie do nawet najkrótszej aplikacji. Postaramy się dopasować Twój profil do bieżących możliwości i zaproponować konkretne rozwiązanie.

Zapewniamy odpowiednią dyskrecję. Udostępniając nam swój profil możesz tylko zyskać. Twoja aplikacja będzie na ciebie pracować nawet wtedy kiedy będziesz spał czy korzystał z uroków urlopu bądź wakacji. Cały proces jest objęty parasolem RODO.

Dzięki złożeniu aplikacji zyskasz cenny czas oraz pewność, że z naszą wiedzą i doświadczeniem otrzymasz nową perspektywę. Bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje kompetencje i oczekiwania. Przeprowadzimy proces od początku do końca na bieżąco informując o Twoim statusie.

Skupiamy się na rynkach zachodnich – głównie organizujemy pracę w Niemczech, Holandii, Belgii oraz Skandynawii dbając o legalne zatrudnienie. Wcale nie musisz znać języka żeby odnaleźć swoje miejsce.

Twoje CV trafi do zweryfikowanych przedsiębiorstw co ograniczy niechciane, nieprofesjonalne sytuacje praktycznie do zera. Współpracujemy z firmami, które są przez nas dogłębnie sprawdzane. Zależy im na pracowniku nie mniej niż Tobie powinno zależeć na odpowiedniej pracy.

FORMULARZ DLA KANDYDATA

Załącz CV:

Dozwolone pliki: .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .docx

Maksymalny rozmiar pliku: 15 MB

*Wszystkie pola w formularzu są obowiązkowe

DANE KONTAKTOWE

JAKIEJ PRACY SZUKAM

Szukam pracy w zawodzie:

Mam doświadczenie na tym stanowisku:

Gdzie szukam pracy?

Mogę zacząć pracę od:

Języki obce:

Prawo jazdy:

Kategorie:

FORMULARZ DLA KLIENTA