EuroPoint Consulting

REKRUTACJA DLA

FIRM

Na początku zawsze staramy się zrozumieć Państwa potrzebę

Zanim dojdzie do współpracy wspólnie kształtujemy jej najlepszą formę co sprawi, że osiągniemy zamierzony cel. Razem dobierzemy przejrzyste zasady działania. Po ustaleniu szczegółów, prowadzimy cały proces rekrutacji od a do z. Jesteśmy wszechstronni i nie boimy się najbardziej wymagających wyzwań.

Z naszym świeżym, opartym na doświadczeniu podejściem rewolucjonizujemy branżę HR dbając o każdy najmniejszy detal. Chcemy uniknąć powielanych błędów w tym kręgu, które najczęściej powodują stratę czasu, budżetu i tworzą dodatkowe problemy związane z np. brakiem odpowiedniego feedbacku czy planowaniem.

Szanujemy wasz czas oraz całą produktywność.
Pracujemy na autorskim zdigitalizowanym systemie, który zapewnia nam transparentny przepływ informacji i szybką reakcję.

Co nas wyróżnia?

Nasza kooperacja zaczyna się od fundamentalnych pytań, które pozwolą nam dobrać odpowiedni model współpracy oraz dopasować konkretny plan działania. Zwracamy uwagę na istotne detale na bieżąco o nich informując.

Posiadamy zdigitalizowany, dedykowany system CRM do obsługi klientów oraz kandydatów. Dzięki niemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym potrzebom. Działamy na przejrzystych procesach.

Wiemy, że konstruktywna informacja zwrotna jest sporą częścią współpracy. W oparciu o nią będziemy budować wzajemne relacje i dążyć do osiągnięcia założonego celu.

Międzynarodowe doświadczenie rozwinęło w nas umiejętność łączenia różnic międzykulturowych na różnych płaszczyznach zawodowych. Założyciele EuroPoint Consulting dobrze znają i rozumieją środowisko start-upowe oraz korporacyjne.

Konsekwentnie realizujemy wspólnie obrany cel w oparciu o wyżej wymienione podpunkty. Jesteśmy świadomi procesów zachodzących w przedsiębiorstwach z różnych branż, dzięki czemu elastycznie i dynamicznie podchodzimy do każdego zadania.

Dobrze przeprowadzona rekrutacja jest pewną oszczędnością finansową. Swoimi działaniami minimalizujemy ryzyko konsekwencji nieodpowiedniego doboru kandydatów.

Potrzebujesz pracowników?

Uzupełnij poniższy formularz aby otrzymać dedykowaną ofertę.

Co decyduje o naszym sukcesie

Nastawieni na indywidualne potrzeby wiemy jak powinien wyglądać kontakt z klientem.

Każda oferta zwrotna z naszej strony jest przemyślana oraz dopasowana do wspólnych ustaleń.

Aby zaoszczędzić Państwa czas i budżet korzystamy z dedykowanego systemu, który sprawnie monitoruje cały proces doboru odpowiednich kandydatów.

Satysfakcja
0%
Szybkość
0%
Elastyczność
0%

FORMULARZ DLA KLIENTA